About
Playlists
Sign up
Europese financieringsprogramma's
4

Europese mobiliteitsprogramma's

You have to get all badges from the list below
Stap 1. Gebruik creatieve methoden om een gesprek met jongeren aan te gaan over hun ideeën, interesses en redenen om internationaal te gaan. Download Werkblad 1 voor een activiteit met jongeren.

Stap 2. Plan een vergadering met je team binnen de organisatie om de voordelen van het ontwikkelen van internationale jongerenprogramma's te verkennen. Download Werkblad 2 om de voordelen voor de jongerenwerkorganisatie in kaart te brengen.

Stap 3. Voer een onderzoek uit naar problemen en kwesties binnen jouw gemeenschap die kunnen worden aangepakt door het aanbieden van internationale jongerenprogramma's. Download Werkblad 3 met tips voor bureauonderzoek.

Tot slot, rond de behoefteanalyse voor internationale jongerenprogramma's af door een samenvatting te maken van alle input. Upload de resultaten om een badge te verdienen voor het voltooien van deze activiteit.

Inspirerende bronnen:
Internationaal gaan - Kansen voor Iedereen!
Internationaal dorp - internationale plattelandsjongerenprojecten

De organisatie Nectarus heeft dit educatieve hulpmiddel en deze activiteit gemaakt om de competentieontwikkeling van jongerenwerkers op het gebied van "Programma-ontwerp" te ondersteunen.
De inhoud van de activiteit en de criteria voor het uitreiken van de badge zijn in overeenstemming met het competentie model van de Europese Trainingsstrategie (ETS) voor jongerenwerkers die internationaal werken:
Competentie in actie (gedrag): De behoeften van jongeren beoordelen vóór of aan het begin van de activiteit (en vervolgens indien nodig op maat aanpassingen doorvoeren)
Kennis van beoordelingspraktijken in niet-formeel leren
Vaardigheden om de behoeften van jongeren te beoordelen/analyseren en hen vervolgens te betrekken bij het ontwikkelen van een bijpassend programma
Vaardigheden om de onderwijsaanpak aan te passen aan de behoeften van jongeren
Een houding van oprechte interesse tonen in de behoeften van de groep
Wil je onze organisatie, deze activiteit en/of badge ondersteunen? Stuur ons een e-mail! Neem contact met ons op via info@nectarus.lt voor verdere vragen.
Tasks
Task no.1
Issued by organiser or scanning QR code
Voltooi alle playlist activiteiten

Tags

ESCO
#design mobility programmes
ESCO
#vrijwilligers ondersteunen
ESCO
#internationale samenwerkingsstrategieën ontwikkelen
ESCO
#promote youth work in communities
ESCO
#advocate communication between parties
ESCO
#encourage volunteers
ESCO
#inform volunteers
ESCO
#involve the volunteers

Badge issuer recognized with

Awero not-for-profit organisation manages this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@awero.org.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeMapActivitiesPlaylists