About
Playlists
Sign up
Help CentreActiviteiten, playlisten en badges beherenActiviteiten en voortgang van lerenden bekijken

Activiteiten en voortgang van lerenden bekijken

Het Cities of Learning-platform is een krachtig leerbeheersysteem dat Organisatoren in staat stelt om lerenden te ondersteunen en te begeleiden bij hun activiteiten en voortgang.
Organisatoren kunnen snel een overzicht krijgen, filteren en de lijst met lerenden sorteren op verdiende badges, voltooide quests en uitgegeven certificaten.
Let op! Privacy-instellingen moeten zijn ingeschakeld voor Beheerders om het tabblad 'Mensen' te kunnen zien. Bekijk het helpartikel over het beheren van gebruikersprivacy op een Organisator Account.


Overzicht van Activiteiten en Voortgang van Lerenden:

  1. Open het Dashboard.
  2. Selecteer het Organisatoraccount waarvoor je een overzicht wilt zien. (Open dashboard -> Selecteer organisator).
  3. Ga naar het tabblad 'Mensen' op een Organisator-, Playlist- of Activiteitentab, waar je Eigenaar- of Beheerdersrechten hebt.
  4. Selecteer linksboven in de lijst de gebruikersgroep waarop je wilt focussen. Je kunt kiezen uit ‘Alle mensen’, ‘Deelnemende gebruikers’ of ‘Uitgenodigde mensen’. Je kunt de volgorde van de lijst alfabetisch of omgekeerd wijzigen door op de pijl links naast de gebruikersgroepselector te klikken.
  5. Klik op de pijlen naast de kolomtitels ‘Badges’, ‘Uitdagingen’, ‘Certificaten’ om de lijst op die manier te sorteren. Dubbelklik op dezelfde pijl om de volgorde om te keren.

Was this article helpful?

Activiteiten en voortgang van lerenden bekijken
Awero not-for-profit organisation manages this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@awero.org.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeMapActivitiesPlaylists