Content
Laten we eens kijken wie er betrokken is bij het verkrijgen van het Kwaliteitslabel voor Badges.
De betrokkenen zijn:
- Kwaliteitslabelontvangers;
- Kwaliteitslabeluitgevers;
- En soms Kwaliteitslabelonderschrijvers.
Bekijk de video hieronder voor meer informatie.
Kwaliteitslabelontvangers
Aanbieders van alle mogelijke leeractiviteiten waarbij digitale Open Badges uitgereikt worden, komen in aanmerking voor het kwaliteitslabel. De Kwaliteitslabelontvangers zijn toegewijd aan het naleven van de Kwaliteitslabel-standaarden in hun badge-uitgifteactiviteiten.
Kwaliteitslabeluitgevers
Het Cities of Learning Network is de enige officiële uitgevende instantie van het Kwaliteitslabel voor Badges.
De Kwaliteitslabelcommissie van het Cities of Learning Netwerk beschikt over de expertise die nodig is voor de Open Badge erkenning. De Kwaliteitslabelcommissie beoordeelt volgens specifieke richtlijnen de ontvangen aanvragen en is verantwoordelijk voor het nemen van de beslissingen over het al dan niet toekennen van elk Kwaliteitslabel.
Kwaliteitslabelonderschrijvers
Kwaliteitslabelonderschrijvers op lokaal, regionaal, nationaal en internationaal niveau kunnen openbaar goedkeuring en steun aan een Open Badge, een Activiteit of een Organisator geven.
Het ontvangen van een onderschrijving is optioneel. Het kan echter nuttig zijn om onderschrijvers op nationaal en lokaal niveau te hebben om badge-erkenning beter te ondersteunen. Door de promotie, het vertrouwen en de zichtbaarheid wat de onderschrijver geeft, worden mogelijk nieuwe kansen gecreëerd.
Krijg je badge!
Ga naar de badgetaak en voeg bewijs van je kennis en inzicht over de rollen en actoren die betrokken zijn bij het Kwaliteitslabel.
Cities of Learning Network heeft deze activiteit ontwikkeld en beheert deze. Het doel van deze activiteit is om implementatie van het kwaliteitslabel voor badges te bevorderen.
